Ucieczka w naturę

Jeśli śledzisz nowości wnętrzarskie, zdążyłeś zapewne zauważyć, że w modzie mamy powrót do natury. Chodzi nie tylko o kolorystykę, ale też materiały wykończeniowe oraz wszelkie dodatki. Jeśli meble – to drewniane, czyli dokładnie synonim wszystkiego co naturalne, z całą pewnością również te nadszarpnięte zębem czasu. Sęki? Jak najbardziej!

Urządzamy kącik wypoczynkowy w duchu natury

Taki kącik ma sprzyjać naszemu wypoczynkowi, można więc uciec się do szeroko pojętej zieleni: na ścianach, w dodatkach, ale też roślinach, które oprócz pięknego wyglądu zapewniają nam zdrowe powietrze. Kącik wypoczynkowy w kilku odcieniach zieleni i drewniane meble to po prostu pomysł idealny. Postaw na naturalne materiały obiciowe, narzuty czy poszewki na poduszkach.

Trochę orientu nikomu nie zaszkodzi

Jeśli już jesteśmy przy aranżacji salonu i strefy wypoczynku, do naturalnej stylizacji możesz włączyć nieco orientalnych akcentów. Mogą być nimi papierowe lampiony, bogato zdobione poduszki oraz narzuty i koniecznie gałązki kwitnącej wiśni.

Kończymy na tropikalnej dżungli

Swoją aranżacyjną podróż możesz skończyć w tropikalnej dżungli. Akceptowane są więc zwierzęce printy, czyli wszelkie zeberki i panterki, ale też roślinność lasów tropikalnych. Mieszkanie skąpane w takim designie sprosta zarówno wymaganiom modowym, ale przede wszystkim Twoim oczekiwaniom. Obecnie stawiamy na optymalną wygodę i oryginalne podejście do tematu aranżacji wnętrz. Życzymy więc przyjemnego eksperymentowania i satysfakcjonujących efektów!

2 Replies to “Ucieczka w naturę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *