Trendy dom. Sprawdź, co obecnie jest w modzie

Jeśli nie chcesz, aby w Twoim domu wiało nudą, musisz mieć wiedzę w temacie nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Na jakie remonty decydować się w tym sezonie? Koniecznie należy szaleć z kolorem. Jeżeli więc do tej pory byłeś zwolennikiem klasycznej bieli, przyszedł czas na szaleństwo barw i nawiązania do natury. W kwestii dużej ilości światła w domu, kwestia nie uległa zmianie.

Blisko natury

Jeśli ma być właśnie tak, Twój salon powinien zostać skąpany w brązach, żółciach, szarościach i beżach. Akcentowanie kolorami nadal modne, tak więc stawiaj na ożywcze barwy wszelkich dodatków, jak na przykład doniczek, abażurów lamp, poduszek, narzut oraz wszelkich bibelotów. Uważaj na spójność aranżacji.

Pastelowe barwy w salonie

Jeśli Twoim gustom bliżej do pastelowych barw, w tym sezonie możesz bawić się nimi do woli. Możesz wybierać spośród różu, błękitów, żółcieni, zieleni, a nawet mięty. Pastelowe kolory nie muszą gościć w twoim trendy domu jedynie na ścianach. W tych barwach możesz zdecydować się na dywany, narzuty, poduszki, zasłony, firanki i co tam Ci jeszcze przyjdzie na myśl.

Dom naprawdę w dobrym stylu

Sprawdzonym trendem w tym sezonie jest błysk, czyli nieco glamour, ale też trochę niekonwencjonalnych materiałów wykończeniowych, jak beton czy marmur. Tu działamy w oparciu o prawdziwą swobodę. Nie zapominaj o korzystaniu stricte z połysku, a więc szklanych mebli, metalowych elementów oraz luster. Jeśli masz ochotę na odrobinę elegancji, przemyć w aranżacji srebrne i złote akcenty.

Posted in dom

2 Replies to “Trendy dom. Sprawdź, co obecnie jest w modzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *