Beton w roli głównej

Cenisz nowoczesne, minimalistyczne, industrialne czy loftowe wnętrza? Ten pomysł jest właśnie dla Ciebie. Beton możesz wykorzystać na wiele sposobów, niemniej jednak obecnie jest on najmodniejszym materiałem wykończeniowym na ścianę oraz podłogi. Dzięki temu, że występuje w wielu odcieniach, szaleństwa aranżacyjne z jego wykorzystaniem nie znają żadnych granic.

Szara łazienka w betonie

Jeszcze do niedawna beton starano zakrywać się na wszystkie możliwe sposoby. Teraz szukamy możliwości na jego eksponowanie. Idealnym miejscem na betonowe wariacje jest łazienka. Architektoniczny beton, bo to właśnie o nim mowa, odnajduje się w niej z kilku powodów. Po pierwsze jest wodoodporny, po drugie zapewnia izolację akustyczną i wreszcie po trzecie, jest łatwy w utrzymaniu czystości. To poza tym doskonały materiał dla alergików. Beton w łazience możemy położyć na ścianach, podłodze, blacie pod umywalkę, a nawet obudowie wanny.

Loftowy salon z betonową ścianą

Wracając do tego, że jesteś miłośnikiem loftu, beton możesz wybrać na ściany w salonie. Materiał niekoniecznie musisz wykorzystać na wszystkich. Sprawdź inspiracje, dzięki którym w sposób oryginalny wykończysz betonem architektonicznym jedną ze ścian, na tle której znajduje się na przykład strefa wypoczynku. Możliwości w zakresie betonu w salonie jest naprawdę wiele i na pewno drzemią w Twojej głowie, więc do dzieła. Nie bój się eksperymentowania, ponieważ to właśnie dzięki niemu Twój dom będzie trendy, ale też oryginalny według własnej koncepcji. Życzymy udanych aranżacji.

2 Replies to “Beton w roli głównej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *